AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare
Bine ati venit , pe forumul comunitati High Definition pentru detali YIM : Comunnity_HD sau kalu_cjc

Distribuiţi|

Concursuri 1vs1 / 2vs2 / 3vs3

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
Community HD

Rank: Admin
Puncte forum : 1066
Data de inscriere : 01/05/2011
Varsta : 20
Localizare : Bucurestii
MesajSubiect: Concursuri 1vs1 / 2vs2 / 3vs3 Lun Feb 20, 2012 7:20 am

Concursurile se vor face in mai multe moduri 2x2 sau 3x3 1x1 Fiecare membru se va inscrie in cupa trimitand la comentari echipele sau [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] dar nu dati pe meil ca nu ma uit .Seva trege la sort probabil clasic scrie pe un bilet echipa din mai multe sau o persoana si e va extrage totul depinde de norocul fiecaruia.Cei mai buni dupa server sunt: VaLy*HD ; nutzu *HD ; Harou ;kalu*HD ; k!d*HD ;aDi*HD ; Roby*HD ; Biscuite ; eSport-eu | dALyw0w*HD ; Kyano*HD ; PonexX*HD ; SanShei*HD.Toate inregistrerile se vor face pe acest link la raspuns.Eu voi incerca sa vad cum pot face trageri online dar este foarte greu ed faceu.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://community-hd.forumz.ro
puNNNcT

Rank: Vizitator
MesajSubiect: Re: Concursuri 1vs1 / 2vs2 / 3vs3 Lun Feb 20, 2012 7:49 am

nU are importanta cum se joaca ..mape ..etc vreau sa particip si eu ...sa va arat cum se joaca cS-ul.

puNNNcT ma numesc....sHi vreau sa jOc cS mai ales k mia ziS kalu k locul 1 ia admin..deci rOlL oN!!!

cristi_otopeniyeup yM.
Sus In jos
VaLy*HD

MesajSubiect: Re: Concursuri 1vs1 / 2vs2 / 3vs3 Lun Feb 20, 2012 7:52 am

VREAU SI EU SA PARTICIP LA ACEST CONCURS NU CONTEAZA CATI LA CATI SAU PE CE MAPE SE VA JUCA.EU SUNT MODERATOR SI VREAU SA VAD CUM JOACA SI CEILALTI PARTICIPANTI .DACA CASTIG CEL CARE VA AJUNGE PE LOCUL 2 VA PRIMI ADMIN ETC.

BFT LA JOC !!!! Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Sus In jos
Roby*HD

MesajSubiect: Re: Concursuri 1vs1 / 2vs2 / 3vs3 Lun Feb 20, 2012 7:54 am

deci vreau sa particip si eu...kalutz sami faci rost de oponenti... cheers
Sus In jos
kalu*HD

Rank:
Puncte forum : 602
Data de inscriere : 06/05/2011
Localizare : Bucuresti
MesajSubiect: Re: Concursuri 1vs1 / 2vs2 / 3vs3 Lun Feb 20, 2012 7:55 am

Eu prima oara vreau sa particip singur 1 player este cea mai simpla metoda si deacea eu voi incera sa castig desi am admin[sunt administratrator]dar incerc sa iau locul I.Locul I este un motiv de lauda pentru playeri si vor fi laudti atat pe forum cat si pe server.

kalu*HD ma numesc si vreau sa particip la modul 1vs1 va multumesc Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://community-hd.forumz.ro/
kalu*HD

Rank:
Puncte forum : 602
Data de inscriere : 06/05/2011
Localizare : Bucuresti
MesajSubiect: Re: Concursuri 1vs1 / 2vs2 / 3vs3 Lun Feb 20, 2012 7:59 am

Roby a scris:
deci vreau sa particip si eu...kalutz sami faci rost de oponenti...

Ai ziso pe asta Roby trebuie sati caut oponenti nu prea cred vin ei la tn dupa ce comentariu ai facut Smile) Very Happy
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://community-hd.forumz.ro/
Continut sponsorizat

Rank:
MesajSubiect: Re: Concursuri 1vs1 / 2vs2 / 3vs3

Sus In jos

Concursuri 1vs1 / 2vs2 / 3vs3

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Administrare Forum :: Cos de gunoi-