AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare
Bine ati venit , pe forumul comunitati High Definition pentru detali YIM : Comunnity_HD sau kalu_cjc

Distribuiţi|

Propuneri

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
Community HD

Rank: Admin
Puncte forum : 1066
Data de inscriere : 01/05/2011
Varsta : 20
Localizare : Bucurestii
MesajSubiect: Propuneri Lun Feb 20, 2012 7:18 am

1.Serverul de cs sa fie hostat dar trebuie sa platim toti playeri de la mana la mana pana se strang bani pentru hostarea serverului.Raspundeti la intrebare prinda au nu ce doriti dumneavostra va respect alegerea.
2.Orce plugin care lipseste dupa serverul de antrenament {79.115.200.75:2715}sa scrieti la raspunsuri vom tine cont de parerea dumneavoastra.Dar daca este o comanda care nu plac playerilor dupa server nu se va tine cont de ia.Vom pune intrebari la playeri ca sa aflam daca le plac idile dumneavoastra.
DACA AVETI ALTE PROPUNERI SCRIETI LA RASPUNSURI VOM TINE CONT DE ELE
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://community-hd.forumz.ro
Harou*HD

Rank: Vizitator
MesajSubiect: Re: Propuneri Lun Feb 20, 2012 7:41 am

1. Un plugin /restartscore nu lai bagat dar ai timp sa-l il bagi.Sunt mai mult adonsuri care poti sa le bagi dar,nu le stiu numele si deacea nu putem sa le bagam pe toate intr-un singur server de cs daca e face m comunitate dar cu cine sa facem? Daca sti tu imi zici pe mess sau aici la coment.SPER CA AM AVUT O IDEE BUNA.
Sus In jos
kalu*HD

Rank:
Puncte forum : 602
Data de inscriere : 06/05/2011
Varsta : 20
Localizare : Bucuresti
MesajSubiect: Re: Propuneri Lun Feb 20, 2012 8:00 am

Bine voi incerca sa pag pluginu /restartscore dar,nu prea il gasesc pe net a si gravitatia si mai nou vreau sa fac comunitate cu un server de deatrun dar vreu sa fie smeker ca si asta de normal.Cred ca este idea este buna dar incerc azi sa iau modul dupa net.Incerc sa fac comunitatea sa fie serverul de cs mai populat.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://community-hd.forumz.ro/
Valy*HD*

Rank: Vizitator
MesajSubiect: Re: Propuneri Lun Feb 20, 2012 8:02 am

URMATOARELE PLUGINURI LIPSESC SI ESTE NECESAR SA LE AVEM:DESTROY,FUCKOFF,POZE PT JUCATORI,GRAVITATE,KICK,RESETSCORE. ASTEA SUNT CELE MAI IMPORTANTE EU INCERC SA FAC ROST DE ELE DAR PANA ACUM CELE PE CARE TI LEAM DAT NU ITI MERG...

BAFTA LA JOC!!!!

cheers cheers

PS:APROPO MIE IDEEA CU HOSTAREA SERVERULUI NU MI SE PARE INCA UNA FOARTE BUNA DEOARECE NU PREA II GASESC ROSTUL DIN MOMENT CE NU E FOARTE MULTA LUME PE SV CAND IL TII DESCHIS.MAI BINE FACEM SV FULL SI DUPA O COMUNITATE.DUPA AR FI INDICATA HOSTAREA SV.
Sus In jos
Continut sponsorizat

Rank:
MesajSubiect: Re: Propuneri

Sus In jos

Propuneri

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Administrare Forum :: Cos de gunoi-